Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çete Başvurusu
A) Ingame Bilgileriniz

Adınız : Daniel
Yaşınız : Phillips
Karakter Hikayeniz (En az 100 kelime) :
Daniel Phillips, 25 yaşında New York doğumlu bir Amerikan. Zeki ve güvenilir, ama aynı zamanda öngörülemez ve biraz düzensiz. Çocukluğunda yaşadığı travmalar sonucu korku duygusunu kaybettiği zamanlar olabiliyor.

Üst sınıf bir mahallede büyüdü. Annesi gençken öldükten sonra içki bağımlısı babası tarafından büyütüldü. Büyüdüğü çevredeki hemen hemen bütün yaşıtları akademik olarak başarılı insanlar olmasına rağmen Daniel , üniversite çağına geldiğinde zar zor bir okul kazandı. Üniversitede serseri arkadaşlar edindi, pis işlere bulaştı, uyuşturucuya alıştı. bu sebeple okulu bitirmedi. Okuldaki başarısızlığı nedeniyle git gide babasıyla arası bozulmaya başlayan Daniel kendini sık sık babasıyla kavga ederken buluyordu. En sonunda babasıyla sıkı bir kavganın ardından kontrolünü kaybetti ve babasını öldürdü. Bu olayın üstüne cinayet su yüzüne çıkmadan farklı bir eyalete kaçmak istiyordu. Hiç vakit kaybetmeden hava limanının yolunu tuttu. Hayatta kimsesi kalmamıştı. En yakın uçak nereye gidiyorsa oraya gidip kendine yeni bir hayat kuracaktı. Bu yüzden, gideceği yeni eyalette elinden gelen her işi yapmaya hazırdı. Hava limanından o anda kalkmak üzere olan ilk uçağa biletini aldı. En yakın uçak Los Santos'a uçacaktı....

Uçakta oturduğu koltuğun bitişiğinde oturan iki kişi dikkatini çekti.Üzerlerinde kırmızı renkli ceketler bulunuyordu. İstemsizce sohbetlerine kulak misafiri oldu. Sessizce uyuşturucu piyasası hakkında konuşuyorlardı. Adını duymak bile bağımlılığını tetikleyerek satış yapıp yapmadıklarını merak etmesine sebep oldu ve korkarak sohbete katıldı. Yanında hiç bir şeyi olmayan Daniel, elindeki tek fırsatın bu iki kişi olduğunu fark etmişti. Böylece ileride ailem diyeceği kişilerle tanıştı...

Birlikte Crimson isminde bir çete kurmak istiyorlardı...

Sağlık Sorununuz Var mı ? : Zaman zaman sinirlerine hakim olamama durumu harici yok.
Adli Sicil Kaydınız Var mı ve neyden dolayı ? : Bir cinayet işleyip eyaleti terketti, fakat eyaletten kaçtığı anda cinayet henüz fark edilmemişti. Bu yüzden yok.
Hobileriniz Nelerdir ? : Poker, Otomobiller, Golf, Avcılık.
Üyesi Olduğunuz Dernek veya Vakıflar : Hepsi geride kaldı.... Yok.
Boyunuz ve Kilonuz : 192 cm  -  90Kg

B) Kişisel Bilgileriniz

Adınız : Onur
Yaşınız :  23
Mesleğiniz : Üniversite son sınıf öğrencisi (son bir ay kaldı Smile)
Steam Profil linki :  https://steamcommunity.com/id/gms10ur/
Discord İsmi : gms10ur#5753
Haftada kaç saat aktif olabilirsiniz : En az günde 7-8 saatten 49 - 56 saat arası.
Kendiniz hakkında bahsedin : Programcılığa başlama sebebim SA:MP'dır. Oradaki oyun modlarını nasıl yapıyorlar diye araştırmaktan bi anda kendimi pawn coder olarak bulmuştum. Bu sebeptendir ki gta rpg ortamlarının benim hayatımda çok önemli bir yeri vardır.
Vega Roleplay Sunucunda katıldığınız gruplar : Bir ara mekaniğe geçecektim fakat tam o anlarda olay çıktı el değiştirdi, ben de kendi grubumu kurmak daha hoş olur diye düşündüm...
Ne kadar süredir roleplay yapıyorsunuz ? : Şaka maka bi 10 yılı var, o zamanlar /me ve /do ile cebelleşirdik.. Voice chat sistemi baya iyi olmuş.   
Roleplay geçmişiniz hakkında bilgi verin : [b] [/b]2009 yılında SA:MP ile başlayan RPG deneyimim var. O zamanlar Istanbul RolePlay vardı ilk kurulan sunuculardan. O Serverın Pawno programcısı bendim. Oyun modunun %60'ına yakın kısmını toplamda 1.5 yıl boyunca aktif bir şekilde kendim kodladım. Aramızda anlaşmazlıklar olduktan sonra 2011 yılında server dosyalarını Vendetta RPG sunucusuna sattık. Gta daki rpg hayatım böylece molaya girdi. Sonraları Word of Warcraft oyununda 6 yıl boyunca RPG yaptım. Hayatımın en keyifli dönemleriydi doğrusu..  Şimdileri ise, yaklaşık birkaç hafta önce FiveM'in haberini aldım ve o gece heycanımdan uyuyamadım. SA:MP'ın GTA V deki hali olması beni benden aldı doğrusu. Nostajinin içinde yüzdüm resmen. O eski GTA daki RPG ortamlarını çok özlemiştim. Bi geri dönüş lazımdı...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Çete Başvurusu Vorchevsky 0 2,527 20-05-2019, Saat: 00:51
Son Yorum: Vorchevsky
  Çete Başvurusu OzanO 1 454 16-05-2019, Saat: 20:43
Son Yorum: Ciseux
  Çete Başvurusu CoolWhipTugay 1 533 08-05-2019, Saat: 04:33
Son Yorum: Requa
  Çete Başvuru cnkrdmtyn 2 666 08-05-2019, Saat: 03:07
Son Yorum: Requa
  ÇETE BAŞVURUSU ceuX 1 424 20-04-2019, Saat: 23:07