Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çete Başvurusu
A) Ingame Bilgileriniz

Adınız : Ozan
Yaşınız : 24
Karakter Hikayeniz (En az 100 kelime) : Dünyada 1994 yılında santos shieldrock hastanesinde dünyaya özürlü olarak doğmuş. 10 yaşında türkiyeye akıl ve fizik tedavi görmek için gitmiş, ve 6 sene türkiyede yaşamış, türkiyedeki taksicilerin gerek samimi olmasından taksi şöförlüğüne aşık olmuş ve amerikaya doğduğu yere 18 yaşında dönmüş ilk iş ehliyet alıp taksiciliğe başlamıştır, 23 yaşında işini büyütüp uber işine girmiştir. Fakat mafyalar uber şirketini haraca bağladığı için oda mafyaların bu haksızlığına karşı önlemler almaya çalışmaktadır, kendi şirketini korumak için kendi mafya çetesini oluşturmaya çalışmaktadır. 
Sağlık Sorununuz Var mı ? : 10 Yaşına kadar fiziksel engelliyken 10 yaşından sonra hiç bir sağlık sorunum yok şuan sağlıklıyım.
Adli Sicil Kaydınız Var mı ve neyden dolayı ? : Adil sicil kaydım var, Polisin dur ihtarına uymamaktan ve kırmızı ışıkta geçtiğimden dolayı.
Hobileriniz Nelerdir ? : Her hafta gözlerim kerhane yollarını aramaktadır. Haftada 1 defa kerhaneye gitmekteyim, kadınlara karşı çok büyük bir fantazi beslemekteyim.
Üyesi Olduğunuz Dernek veya Vakıflar : Fake Taksi, Uber
Boyunuz ve Kilonuz : 1.75 / 70kg

B) Kişisel Bilgileriniz
Adınız : Ozan
Yaşınız : 22
Mesleğiniz : Öğrenci
Steam Profil linki : https://steamcommunity.com/id/avrasyagaming
Discord İsmi : Ozan Ö.
Haftada kaç saat aktif olabilirsiniz : Günde 8 saat hergün sabahlıyoruz, Haftada 56 Saat Toplam.
Kendiniz hakkında bahsedin : Rol yapmayı seviyorum ve ben saçma sapan roller yapmam, anlık olarak rol uydurmam, rol yapmadan önce kafamdan bir senaryo çiziyorum o senaryoyu kurallara göre uygulamaya çalışıyorum.
Vega Roleplay Sunucunda katıldığınız gruplar : Hiç
Ne kadar süredir roleplay yapıyorsunuz ? : 10 Yıl
Roleplay geçmişiniz hakkında bilgi verin : [b]10 Yıldır rol yapmaya çalışıyorum, ilk rol oyunum sa-mp, daha sonra mtasa, arma 3 ve şuan fivem[/b]
Ara
Başvurunuz REDDEDİLMİŞTİR.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Çete Başvurusu Vorchevsky 0 2,557 20-05-2019, Saat: 00:51
Son Yorum: Vorchevsky
  Çete Başvurusu gms10ur 0 521 17-05-2019, Saat: 03:02
Son Yorum: gms10ur
  Çete Başvurusu CoolWhipTugay 1 540 08-05-2019, Saat: 04:33
Son Yorum: Requa
  Çete Başvuru cnkrdmtyn 2 681 08-05-2019, Saat: 03:07