Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LSPD Başvuru
#1
A) Ingame Bilgileriniz

A.1) Tam Adınız : Takashi Kato
A.2) Milliyetiniz : Moğolistan
A.3) Yaşınız : 25
A.4) Karakter Hikayeniz (En az 100 kelime) : Takashi Kato Moğolistanın Karakurum kentin de 25.02.1993 yılın da küçük ama tatlı bir köy evin de gözlerini dünyaya açtı. Dedelerinin soyu Moğol imparatorunun torunu Hülagü Hanın soyundan gelmektedir. Takashi balık burcu olduğu için oldukça duygusal bir yapısı vardır.  Kendisi küçüklüğünden beri dövüş sporlarına çok ilgili olduğu için 5 yaşında babası taekwondo kursuna yolladı. Daha sonra ailesinin iş problemleri nedeniyle 10 yaşlarında Türkiyeye taşınıp orta okul eğitimini Yıldırım Beyazıd okulunda okudu. Lise eğitimini başarılı bir süreçte geçirirken, yurtdışında eğitimini devam ettirme hayalini kuruyordu. Lise zamanın da ki arkadaş ortamı nedeniyle MMA dövüşlerine ilgisi arttı ve katılmaya karar verdi. Türkiyede 1. olup yurtdışında ki müsabakalara katılmaya gitti. Amerikada büyük bir başarı elde eden Takashi ailesinden kız kardeşinin vefatıyla büyük bir üzüntüye kapılıp dövüş hayatına son verdi.Ailesinden sonra tek dayanağına kaybeden Takashi rotasını çevirip kendine yine bir yol çizmeye başladı. Balıkçılıkla uğraşan Takashi en yakın dostuyla beraber sahroş bir komiser tarafından vahim bir saldırıya uğrar. Bu durumdan sonra illegal yollara başvuran Takashi, Falcones ailesi ile tanışır. Kendileri şehrin baronu olmakla beraber Takashi yi çok sevip ona bir iş teklif eder. Eskiden Takashinın en yakın dostunu öldüren Komiser i infaz etme planını duyunca şok olur. Operasyonun başına geçen Takashi komiseri öldürür ve adalete teslim olur. Hapisten çıktıktan sonra biriktirdiği parasıyla kendini Californiaya atar. Bir gece her zaman ki gibi bir barda takılırken Sons Of Anarchy adlı bir motor grubu ile tanışır. Kendilerine çok ısınan Takashi bir anda kendisini Harley motorların üzerinde deri ceketli ve kot pantalonlu olarak bulur. Zamanla grupta önemli faaliyetler ve aktiviteler gösteren Takashi bir silah satışında grubundan bir arkadaşının ihaneti ile sarsılır. Ardından gelen çatışmalar ve grup içindeki  ayrışmalardan dolayı kendini boşlukta hisseder. Ailesinden son yaşayan akrabası dedesinin yanına yani memleketine geri döner. Memleketin de ailesinin ve kendisinin oldukça fazla arazileri ve evleri vardır. Onların başına geçip para kazanmaya başlar. 1 yıl sonra dedesinin aniden kalp krizi geçirip vefatıyla yalnız yaşamaya başlar. İşler ve omuzlarına binen yükten dolayı tüm arazi ve aile şirketini satma kararı alır. Tüm mal varlığını satıp kendine yeni bir yol çizmek için arkadaşlarıyla vedalaşıp kazandığı tüm parasıyla beraber Los Santos şehrine doğru motoruyla ilerlemektedir. 
A.5) Sicil Kaydınız varmı?, var ise neden? : Los Santostaa yok.
A.6) Gün içersinde mesai dışı yaptığınız aktiviteler : Motor sürmek spor yapmak ve arkadaşlarla takılmak.
A.7) Boyunuz ve kilonuz: 185 85
A.8) Mezun olduğunuz üniversiteler: New Jersey Sports Campus
A.9) Sahip olduğunuz diplomalar: Spor Öğretmeni


B) Kişisel Bilgileriniz

B.1) Adınız : Hasan Yıldırım
B.2) Yaşınız : 23 
B.3) Steam profil linki : https://steamcommunity.com/profiles/76561198387766563
B.4) Discord isminiz : kimi wakabayashi 4
B.5) Haftada kaç saat aktif olabilirsiniz ? : günde 6-7 saat ramazan dolayısıyla genelde akşamları
B.6) Kendinizden bahsedin (En az 50 kelime) : yalova üniversitesi kimya mühendisliği mezunuyum. şuan açıköğretim okuyorum. eğlenceli ve disiplinli birisiyimdir.
B.7) Daha önce Polis oldunuz mu ? : evet oldum
B.8) Vega Roleplay Sunucusunda daha önce bulunduğunuz gruplar : Arcadia,Zeus,Dev,Fairy Tale,Nefes vb sunucularda oynadım
B.9) Ne kadar süredir roleplay yapıyorsunuz ? : 2 yıldır
B.10) Roleplay geçmişiniz hakkında bilgi verin :[b]1000 saat arma geçmiişim var fivemde +300 saa[/b]
Ara
#2
Basvurunuz KABUL EDILMISTIR. 
Ara


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  LSPD Başvuru Castle 0 21,380 23-05-2019, Saat: 00:30
Son Yorum: Castle
  Polis Başvuru Navastar 3 3,823 20-05-2019, Saat: 21:15
Son Yorum: AsosyalDagAyisi
  Polislik recruit başvuru naprean 1 3,214 20-05-2019, Saat: 21:13
Son Yorum: AsosyalDagAyisi
  LSPD MESLEK BAŞVURUSU AHMETztrk 1 4,782 19-05-2019, Saat: 00:30
Son Yorum: AsosyalDagAyisi
Question Polis Başvuru Daimonn 1 3,557 18-05-2019, Saat: 18:49
Son Yorum: AsosyalDagAyisi

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi