Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EGM başvuru v2
A) Ingame Bilgileriniz

A.1) Tam Adınız : Keanu Johnson (BigShark)
A.2) Milliyetiniz : Avustralya
A.3) Yaşınız : 27
A.4) Karakter Hikayeniz (En az 100 kelime) : Avustralya'daBigShark lakabımı aldım bunun sebebi genellikle şiddet yanlısı olmamam ve barışçıl davranmamdı ancak tehdit edildiğimde gerçekten tehdit edildiğimde agresifleşmem sebebiyle bu takma ad benim artık ismim olmuştu bende plan yeteneğimin yüksek olması ve dikkatim sebebiyle polisliğe başladım ve özel harekat olmak için başka ülkelere özel harekatın çok iyi olduğu ülkelerden birine gittim ve Balıkesir Polislik Meslek Yüksek Okulunu bitirdim ve gittiğim görevlerden birinde yakalamak üzere olduğum bir şüpheli elimden kaçtı ve 3 sivili öldürdü bunlardan biri benim aşık olduğum kızdı Zeynep ona açılmak için fırsat beklerken hiç beklemediğim bir anda onu kaybetmiştim yanında 2 siville birlikte ve bu beni öyle yaraladı ki daha önce görevlerimde hiç böyle bir şey olmamıştı önce işten izin aldım daha sonra ayrılmak zorunda kaldım bunun sebebi psikolojik olarak yıkılmış olmamdı nereye baksam o katili görüyordum bu yüzden işten ayrıldım ve başka ülkelere gittim Brezilya Madagaskar Rusya İzlanda bunlardan bazıları bu gittiğim yerlerde kendimi iyileştirebilmek için kafamı extreme sporlara verdim ve sonunda hasar minimuma indi daha çok iyileşmeme sadece işimin yardımcı olabileceğimi düşünüyorum bu yüzden şuanda bu başvuruyu yapıyorum.
A.5) Sicil Kaydınız varmı?, var ise neden? : yok
A.6) Gün içersinde mesai dışı yaptığınız aktiviteler : Off Road snowboard tekneyle gezinti motorla gezmek ve birçok extreme spordan hoşlanırım
A.7) Boyunuz ve kilonuz: 192 cm 65 kilo
A.8) Mezun olduğunuz üniversiteler: Balıkesir Polis Meslek Yüksek Okulu
A.9) Sahip olduğunuz diplomalar:

B) Kişisel Bilgileriniz

B.1) Adınız : Tufan
B.2) Yaşınız : 18
B.3) Steam profil linki : https://steamcommunity.com/id/BigShark2/
B.4) Discord isminiz : BigShark #3847
B.5) Haftada kaç saat aktif olabilirsiniz ? : 50+
B.6) Kendinizden bahsedin (En az 50 kelime) : Survival ve open world oyunları severim takım oyunlarından zevk alırım uçak helikopter ve deniz taşıtlarını severim benim için performans kadar dış görünüşte önemlidir 12. sınıf sayısal öğrencisiyim oyun oynamayı severim hayvanları severim dostlarımla oyun oynamaktan zevk alırım onlar yoksa genellikle müzik dinlemeyi tercih ederim ya da oynayacak başkalarını bulmayı kafama bir şey koyarsam onu yapmak için ince ayrıntılarına kadar planlarım ve onu en kısa sürede nasıl yapabileceğimi düşünürüm genellikle kötüyü düşündüğümden planlarımıda en kötü bu olabilir tarzında ya da en kötü 3 gün 5 gün gecikirim tarzında yapmaya çalışırım ve benim için güzel bir plan en kötü ihtimalle minimum zarar ettiğim bir plandır bu yüzden arkta saldırı planlarken nereden gireceğimizi ve hangi duvarları patlatmamız gerektiğini uzun uzun planlarım aklıma çok bir şey gelmediği için biraz uzatmış olabilirim ama kendimle ilgili neler diyecbileceğimi çokta bilmiyorum desem yalan olmaz
B.7) Daha önce Polis oldunuz mu ? : Olmadım ama EMS de başhekim olmuştum
B.8) Vega Roleplay Sunucusunda daha önce bulunduğunuz gruplar :
B.9) Ne kadar süredir roleplay yapıyorsunuz ? : 91 saat
B.10) Roleplay geçmişiniz hakkında bilgi verin : Daha önce ems olmuştum ve bu işte iyiydim başhekimliğe kadar yükselmiştim madenilik yaptım geliri yüksek olduğu için çok meslek değiştirmedim
Ara
BAŞVURUNUZ KABUL EDİLMİŞTİR.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  LSPD Başvuru Castle 0 21,375 23-05-2019, Saat: 00:30
Son Yorum: Castle
  Polis Başvuru Navastar 3 3,813 20-05-2019, Saat: 21:15
Son Yorum: AsosyalDagAyisi
  Polislik recruit başvuru naprean 1 3,208 20-05-2019, Saat: 21:13
Son Yorum: AsosyalDagAyisi
Question Polis Başvuru Daimonn 1 3,556 18-05-2019, Saat: 18:49