Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mekanik Başvuru
INGAME :

Adım : Carlos Hunt
Yaşım : 24
Karakter Hikayem : İspanyanın Madrid şehrinde ispanyanın sayılı şirketlerinden birinin sahibinin oğlu olarak dünyaya geldi. Çocukluğundan beri arabalara ve yarışlara ilgisi vardı ve yarışçı olmak istiyordu birgün bu konuyu babasına açıkladı fakat babası kendisi gibi aile şirketini yönetmesini istedi.Carlos babasına karşı çıkarak 19 yaşında kredi çekip Amerikaya taşındı yarışlara katıldı ve bi kaç başarıdan sonra geçirdiği kaza sonucu yarışamaz hale geldi daha sonra babasına yaptığı atardan sonra babası kabul etmedi di ve amerikaya yerleşti.
Sağlık sorunum : Yok
Adli sicil kaydım : Yok
Hobilerim : Araba sürmek, Pist yarışlarına katılmak.
Üyesi olduğum Dernek veya Vakıf : Yok
Boyum : 1.84 Kilom : 90

KİŞİSEL :

Adım : Mustafa Doğuş Çavaş
Yaşım : 21
Mesleğim : Öğrenci
Steam profil linkim : https://steamcommunity.com/id/musdo/
Discord İsmim : MusDo#5721
Haftada aktif olabiliceğim saat : Gündüz okula gidiyorum akşamları ve haftasonu müsaitim okulum bu hafta içinde bitecek.
Kendiniz Hakkında bahsedin : 21 yaşındayım, Adanalıyım. Bilgisayar mühendisliği 3. sınıf öğrencisiyim. Yaklaşık 10 senedir bilgisayar oyunları oynuyorum.
Vega Roleplay'de katıldığım Grup : Yok
Ne kadar süredir roleplay yapıyorum : Oyun olarak 1 hafta fakat uzun süredir hem youtube hemde twitch üzerinden takip ediyordum.
Roleplay geçmişim : Şehre ilk geldiğinde taksicliğe başlamış fakat şehirde taksi kullanan kişi sayısı çok az olduğu ve geçinemediği için istifa edip geçimini kasaplıkla sağlamaya çalışmaktadır.
Ara
Başvurunuz REDDEDİLMİŞTİR. Tecrübeniz düşük bulundu.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Thumbs Up Mekanik Başvuru mkayikci 1 408 11-05-2019, Saat: 07:03
Son Yorum: Requa
  Mekanik Elaman Başvuru WhoamI1903 1 386 10-05-2019, Saat: 23:16
  Vega roleplay başvuru formu tayib-erdogdu 2 430 28-04-2019, Saat: 07:19
  Mekanik Başvuru WhoamI1903 1 402 21-04-2019, Saat: 23:47

Hızlı Menü: