Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çete Başvurusu
A) Ingame Bilgileriniz

Adınız :Tony Lauren
Yaşınız :24
Karakter Hikayeniz (En az 100 kelime) :[b]Tony 
İngilterenin Birmingham şehirinde çingene olarak büyümüş bir delikanlı.[/b]
Hayatının dersini belirli dönemlerde almış olan çok zor dönemler geçiren [b]Tony ,zekası ve öngörü yeteneği ile hep doğru kararlar verip türlü olaylar yaşayıp hayatını kazanmıştır.Altında çalışan adamlarına hep saygı duymuştur ve asla aşağılamamıştır.Saygısızlığı kaldıramayan Tony bu konu hakkında bir sürü sinir krizi geçirip,kulak kestiği olaylar,yüz jiletlemeleri vs. Geçmişte bu olaylardan ötürü ot kullanmakla birlikte en sevdiği alkol viskidir.Tony en büyük güvencesi yanındaki adamların ailesinden olması ve sağdık ve onun için ölümü göze alabilecek olmalarıdır.Hayatının bu döneminde kendi legal şirketini kurmak isteyen Tony Lauren kendi için yeni bir sayfa açmak için Smurf'lerle kararlı adımlarla yoluna devam eder
Sağlık Sorununuz Var mı ? :Yok
Adli Sicil Kaydınız Var mı ve neyden dolayı ? :Yok İngiliz polisine rüşvet vermekten Smile
Hobileriniz Nelerdir ? :Araba Yarışı,Klasik müzik dinlemek,Kitap okumak
Üyesi Olduğunuz Dernek veya Vakıflar :Yok
Boyunuz ve Kilonuz :180cm 84kg

B) Kişisel Bilgileriniz
Adınız : Tugay Umaç
Yaşınız : 21
Mesleğiniz :Öğrenci
Steam Profil linki :https://steamcommunity.com/id/CoolWhip59
Discord İsmi :CoolWhipTugay#7247
Haftada kaç saat aktif olabilirsiniz :28-32
Kendiniz hakkında bahsedin : Dgs öğrencisiyim bilgisayar programcılığı okudum yazılım mühendisliğine tamamlayacağım aslen Tekirdağlıyım İstanbulda doğup büyüdüm şuanki hayatım standart geçiyor rock müzik dinlemeyi seviyorum chopper motor hayranıyım
Vega Roleplay Sunucunda katıldığınız gruplar :Yok
Ne kadar süredir roleplay yapıyorsunuz ? : 6 Senedir
[/b]Roleplay geçmişiniz hakkında bilgi verin :Roleplay'e Arma3 ile 6 sene önce filan başladım küçük bir vatandaştan emniyet amirliğine kadar yükselişim oldu gta5 serverlarında o kadar uzun bir süre bulunmama rağmen kolayca adapte oldum ve serverlardan arma3'ten daha çok zevk almaya başladım
Ara
BAŞVURUNUZ ONAYLANMIŞTIR.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Çete Başvurusu Vorchevsky 0 2,557 20-05-2019, Saat: 00:51
Son Yorum: Vorchevsky
  Çete Başvurusu gms10ur 0 521 17-05-2019, Saat: 03:02
Son Yorum: gms10ur
  Çete Başvurusu OzanO 1 457 16-05-2019, Saat: 20:43
Son Yorum: Ciseux
  Çete Başvuru cnkrdmtyn 2 681 08-05-2019, Saat: 03:07