Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
polis başvurusu
A) Ingame Bilgileriniz

A.1) Tam Adınız :Tom Jackson
A.2) Milliyetiniz :ABD
A.3) Yaşınız :28
A.4) Karakter Hikayeniz (En az 100 kelime) : Amerikanın Chicago şehrinde dünyaya gelen annesi doktor babası polis Tom Jackson 12 yaşında tatilden dönen ailesini feci bir uçak kazasında kaybetmiştir. Bakıcısıyla kalan ve onunla yaşamaya başlayan tom 13 yaşında okulu bırakıp artık çalışıp para kazanması gerektiğini anlamıştır. Annesinin ve babasının özlemiyle yanıp tutuşan Tom babası gibi suçla savaşan suçla bütünleşmiş kişileri ve şehirleri bundan arındırmak için gözünü hırs bürümüş ve polis akademisine girmeye karar vermiştir.Tom polis akademisinden 30 yaşında mezun olarak her sokağında suç kol gezen kasabaları suçla bütünleşmiş Los Santos şehrine taşınarak polislik meseğine ilk adımını atmıştır.
A.5) Sicil Kaydınız varmı?, var ise neden? :Yok.
A.6) Gün içersinde mesai dışı yaptığınız aktiviteler :arkadaşlar ile takılmak, evde dinlenmek, araba ile  gazlayıp los santos sokakların tozunu attırmak
A.7) Boyunuz ve kilonuz:187-89
A.8) Mezun olduğunuz üniversiteler:yok
A.9) Sahip olduğunuz diplomalar:ilkokul

B) Kişisel Bilgileriniz

B.1) Adınız :ufuk
B.2) Yaşınız :21
B.3) Steam profil linki :
https://steamcommunity.com/profiles/76561198312312426/
B.4) Discord isminiz :UFUK
B.5) Haftada kaç saat aktif olabilirsiniz ? :48
B.6) Kendinizden bahsedin (En az 50 kelime) :bilgisayarla vakit geçirmeyi FiveM de takılmayı özellikle vega role play de oynamaktan zevk alıyorum boş zamanlarımda genelde günün öğlen vakitleri okula gidip geliyorum, sabah, akşam ya da gece oyunda en çok vakit geçirdiğim saatlerdir,bunların dışında sadece Cuma günleri akşam basketbol oynamaya gidiyorum.
B.7) Daha önce Polis oldunuz mu ? :hayır
B.8) Vega Roleplay Sunucusunda daha önce bulunduğunuz gruplar :madenci,kasap,oduncu,balıkçı.
B.9) Ne kadar süredir roleplay yapıyorsunuz ? :2 yıl
B.10) Roleplay geçmişiniz hakkında bilgi verin :yaptığım meslekler de dahil mesai dışındaki saatlerdede rp yi çok iyi yapıp karşımdakine ve kendime güzel bi oyun zevki yaşatmayı başarabiliyorum.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  [Örnek]Polis Başvuru Formu VegaRP 70,074 781,099 7 dakika önce
Son Yorum: Mathewxx3xitaxy
  Polis Kuralları VegaRP 68,293 775,515 10 dakika önce
Son Yorum: StevenVex
  Vito levchenko polis başvurusu onurrumi 0 3,998 30-05-2019, Saat: 22:50
Son Yorum: onurrumi
  Polislik Başvurusu p0satkodu33 0 1,110 29-05-2019, Saat: 22:07
Son Yorum: p0satkodu33
  Polislik Başvurusu munezx 0 855 29-05-2019, Saat: 22:02