Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polis Başvurusu
A) Ingame Bilgileriniz

A.1) Tam Adınız :Tommy Hans
A.2) Milliyetiniz :Amerika
A.3) Yaşınız :26
A.4) Karakter Hikayeniz (En az 100 kelime) : Tommy Hans'ın Amerika'ya gelmesinin en büyük sebeplerinden biri doğa üstü olaylara merakıydı. Yunanistan'da Mitoloji hali hazırdaki en yaratıcı şeydi, ama Tommy bundan sıkılmıştı. Amerika'da doğruluğu kesin olmasa da bir çok doğa üstü olayın gerçekleştiğini duyuyordu, araştırdıkça bu uğraşa kapıldı ve yola çıkmak için hazırlanmaya başladı. Amerika'ya vardığında insanlara bu uğraşından bahsetmeye utanıyordu, hobi olarak Doğa üstü olaylar için dedektif olmaya karar vermişti; ama bir süredir burada yaşamasına rağmen içine cin giren kadından fazlasına rastlamamıştı. Oysaki Tommy cinlere inanmıyordu bile.
Polislik yaparken bir yandan dedikoduları araştıran Tommy'nim bir başka ilgi alanı daha vardı. Amerika'nın kusursuz havuz partileri. Çocukluğunda asosyal bir yaşam geçiren Tommy buraya uyum sağlayabileceğini düşünmese de bu partilerden birine katılmak için her şeyi yapabilirdi; ama hala meslektaşları dışında hiçbir arkadaşı yoktu. Tommy iş arkadaşları dışında arkadaşı olmadığı için çok sıkıntılar çekiyordu çünkü iş arkadaşları onu aralarında pek sevmiyordu Tommy hep dışlanan bir çocuktu bu yüzden onlardan nefret ediyordu. Tommy bu durumdan iyice sıkıldı ve işinden ayrılıp kendine yeni bir hayat kurmaya karar verdi başlarda çok sıkıntılı günler geçirmesine rağmen kendini güzelce toparladı ve yeni tanıştığı insanlarla güzel vakitler geçirmeye başladı. Yıllar süren dostluklarının ardından Tommy Paleto'ya taşındı ve orada kendine mütevazı bir hayat kurdu. Ama mesleğini çok özlediği için geri dönmeyi planlıyordu.

A.5) Sicil Kaydınız varmı?, var ise neden? :Yok
A.6) Gün içersinde mesai dışı yaptığınız aktiviteler Big Grinoğa üstü olayları araştırmak
A.7) Boyunuz ve kilonuz:1.90 ve 81 kg
A.8) Mezun olduğunuz üniversiteler: seattle central college
A.9) Sahip olduğunuz diplomalar: Dedektiflik Diploması Ve Polis Akademi Diploması

B) Kişisel Bilgileriniz

B.1) Adınız :Eray
B.2) Yaşınız :19
B.3) Steam profil linki :https://steamcommunity.com/profiles/76561198331285422/
B.4) Discord isminiz : Eray''Supervisory''
B.5) Haftada kaç saat aktif olabilirsiniz ? :40
B.6) Kendinizden bahsedin (En az 50 kelime) : Zonguldak ta yaşıyorum Sağlık meslek Lisesini bitirdim . Bu sene mezuna kaldım bir yandan sınava da hazırlanıyorum. 9 yaşımdan beri bilgisayar oyunları oynuyorum. Fps rpg her tür oyunu oynamışlığım vardır. Oyunlar Benim için yaşam tutkumdur. Babam maden şehidi oldu 2 sene önce annem ve abimle yaşıyorum. Kısaca benim hayatım böyle işte . Umarım onaylanır.
B.7) Daha önce Polis oldunuz mu ? : Evet oldum Birde Mafya Ailesinin Koruması
B.8) Vega Roleplay Sunucusunda daha önce bulunduğunuz gruplar :-
B.9) Ne kadar süredir roleplay yapıyorsunuz ? :2 aydır
B.10) Roleplay geçmişiniz hakkında bilgi verin : 2 tane farklı serverde Polis Ve koruma olarak role yaptım
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  [Örnek]Polis Başvuru Formu VegaRP 70,073 781,037 Daha az 1 dakika önce
Son Yorum: homebased
  Polis Kuralları VegaRP 68,293 775,447 2 dakika önce
Son Yorum: StevenVex
  Vito levchenko polis başvurusu onurrumi 0 3,998 30-05-2019, Saat: 22:50
Son Yorum: onurrumi
  polis başvurusu ufu 0 4,049 29-05-2019, Saat: 22:19
Son Yorum: ufu
  Polislik Başvurusu p0satkodu33 0 1,110 29-05-2019, Saat: 22:07