Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
POLİS BAŞVURUSU
A.1) Tam Adınız : Olav Levchenko
A.2) Milliyetiniz : kanada
A.3) Yaşınız : 26
A.4) Karakter Hikayeniz (En az 100 kelime) : Polislik mesleği babadan oğula geçen bir ailede büyümüştür Olav. 24 senelik hayatında  tek kahramanı olan babasını  hayran gözlerle izlemiştir. Kendisi için babası, kötüleri yakalayıp iyileri koruyan bir kahramandır. Her zaman sevgi ile büyümüş ve hoş tutulmuş bir evlat olan Olav yaşı biraz ilerledikçe babasının aslında çokta iyi bir kahraman olmadığını anlamaya başlar. Süper kahramanı aslında kötülerle de çalışmaktadır. Bu durumu asla yarattığı kahramana uyarlayamaz. Hayal kırıklıkları doludur. her çocuğun hayali gibi kahramanını örnek almak ister ancak kötülük bunu izin vermez ve babasından ziyade sadece iyileri korumak için fırsat arar. Ancak genç yaşında bu ikilemler kendisine ağır gelir ve anlamlandıramaz. Her izin gününde ailesiyle zaman geçiren babası bu izin gününde de aynısı yapmak ister. Ancak bu izni son izni olur ve Olav da derin bir yara açar. Babasını kötüler tarafından öldürüldüğünü gören Olav , elbetteki zaten istediği polislik mesleğine bir kat daha hız kazandırır. Babasının bütün iyi özelliklerine mevcut olan Olav asla kötülere merhamet etmeyecektir. Tabi eğer kötü bir yanınıda almadıysa babasının..
A.5) Sicil Kaydınız varmı?, var ise neden? : YOK.
A.6) Gün içersinde mesai dışı yaptığınız aktiviteler : müzik dinlemek,spor,arabayla gezinmek,maçlara gitmek,atış poligonuna gidip kendimi geliştirmek 

A.7) Boyunuz ve kilonuz:1,82 - 81
A.8) Mezun olduğunuz üniversiteler: Lakeshore Collegiate  Institute
A.9) Sahip olduğunuz diplomalar: lise ve üniversite,üstün başarı belgesi,taktir belgeleri 

B) Kişisel Bilgileriniz

B.1) Adınız :mehmet özgür yılmaz
B.2) Yaşınız :26
B.3) Steam profil linki : https://steamcommunity.com/profiles/76561198431135010/
B.4) Discord isminiz : ozgur5897#7355
B.5) Haftada kaç saat aktif olabilirsiniz ? : hergün 4-5 saat saat 12den sonra ama 
B.6) Kendinizden bahsedin (En az 50 kelime) : istanbul avcılarda oturuyorum internet cafe sahibiyim tüm günümü 
B.7) Daha önce Polis oldunuz mu ? : evet olmuştum ama 1 ay sonra site kapandı 
B.8) Vega Roleplay Sunucusunda daha önce bulunduğunuz gruplar : çete,mafya,taksi,haberci,madencilik,  
B.9) Ne kadar süredir roleplay yapıyorsunuz ? :1 yıl oldu ama daha önce başka steam hesabım vardı onu kullanıyordum ve yabancı sitelerde oynadım genelde 
B.10) Roleplay geçmişiniz hakkında bilgi verin :her durumda her zaman hazır bir cevap verme yeteneğim var ve herkese nasıl davranılacağını biliyorum ve kendime güveniyorum  her yoldan sıyrılırım diye düşünüyorum  
Ara
Basvurunuz KABUL EDILMISTIR. 
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Polislik Başvurusu Marlie1 1 3,410 22-05-2019, Saat: 19:59
Son Yorum: AsosyalDagAyisi
  Polislik Başvurusu abdulsoysal 1 4,638 20-05-2019, Saat: 21:19
  Polis Başvuru Navastar 3 3,823 20-05-2019, Saat: 21:15
  LSPD MESLEK BAŞVURUSU AHMETztrk 1 4,783 19-05-2019, Saat: 00:30