Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çete Başvurusu
#1
A) Ingame Bilgileriniz


Adınız : Oliverio
Yaşınız : Salvador
Karakter Hikayeniz (En az 100 kelime) : Oliverio Salvador çocukluk yıllarında ailesinin şiddetli geçimsizliğinden dolayı sürekli evden kaçıyor ve sokaklarda vakit harcıyordu. Sokaklarda saatler geçiriyor ve karşı caddede bulunan MC barını hayranlıkla izliyordu. İlk zamanlar yanlarına yaklaşmaktan çekiniyor hatta korkuyordu. Bir gün cesaretini toplayarak bara gitti ve küçükte olsa diyaloglar kurarak onlarla iletişim kurmaya çalıştı fakat fazla sert oldukları için onu dışladılar. Ama Oliverio pes etmedi, haftada üç-dört gün bara giderek ortada gözükme amacı ile bir iki bira içiyor ve oradan ayrılıyordu. Bu düzen yaklaşık olarak 6-7 ay geçti ve sonunda Members yamalı bir üyenin ufakta olsa dikkatini çekti ve onunla iletişim kurmaya başladı. Bunu başardığı için çok mutluydu, yıllardır hayranlıkla izlediği kişilere ufakta olsa kendini fark ettirebildi. Üyenin çevresinde sürekli dolaşıyor ve ona yardımcı olmaya çalışıyor barda işlere yardımcı oluyordu. Bir süre sonra barda bir çok üye ile tanışmış olan Oliverio artık barın ayak işlerini yapmaya başladı. Okul ile bağını tamamen koparttıktan sonra gündelik zamanının neredeyse tamamını burada geçiriyordu. Uzun uğraşlar sonucu sonunda amacına ulaşmıştı. Kulübün başkanı Oliverio'yu fark etti ve gözler onun üzerindeydi. Kulübün güvencesini kazanması için yavaştan pis işlere bulaştırmaya başladılar. Sokak serserilerine ufak miktarda ki uyuşturucu teslimatını ona yaptırıyorlar hem kulübü hemde kendilerini tehlikeden uzak tutuyorlardı. Aylarca uyuşturucu/adam yaralama/hırsızlık gibi kulübün bir çok kirli işine karıştı, artık onlardan birisi olma yolunda emin adımlarla yürüyordu. 


Soğuk bir noel akşamında düşman farklı bir kulüple bir strip kulübünde şiddetli bir kavgaya karıştı. İki kulübünde çok sayıda üyesi yaralandı, LSPD tarafından yakalandı ve çıkartıldıkları mahkeme kararı ile hapise gönderildi. Hapiste yaklaşık olarak iki sene kaldı ve orada geçirdiği süre boyunca üyelerle artık çok daha fazla iç içe idi, artık onlardan birisi olmuştu. İçeride kulüp başkanının emirleri ile kimse hiçbir olaya karışmadı ve ilerleyen zamanlarda denetimli serbestlik yasasından yararlanarak dışarı çıktılar.

Kulüp evine dönüp tekrardan toparlanma vakti gelmişti. Bütün üyeler eve çağırıldı. Daha sonra toplantı odasında yaklaşık olarak bir saatlik toplantı yapıldı. Oliverio bu sırada dışarı çıktı ve bir süre ayak işlerini yapıyordu. İçeride ufak bir gürültü sonrası kapı açıldı, ilk zamanlarda tanıştığı Members yamalı üye Oliverio'yu toplantı odasına çağırdı. Büyük bir şaşkınlık ve korku içerisinde odaya doğru ilerledi. Çünkü o kapıdan ilk defa içeri giriyordu ve sebebini bilmiyordu. İlk başlarda kulüp başkanının sert sözleri ile karşılaştı, o bunu dahada endişelendirdi fakat ani bir refleks ile başkan Oliverio'ya doğru yelek fırlattı. Oliverio'nun şaşkınlığı içerinde yeleği yakaladı ve üzerine bakınmaya başladı. Evet sonunda tamamen amacına ulaştı ve artık kulübün çaylaklarından birisiydi. Büyük bir gürültü ile herkes ayağa kalktı ve Oliverio'yu kucakladı. 

Toplantı sonunda sevinçli bir şekilde odadan ayrıldı. Bundan sonra işlerin daha zor olacağını biliyordu. Artık kulübün pis işlerine daha fazla karışacak ve çaylak yamasından kurtulmak için elinden ne geliyorsa yapmak zorundaydı. Bir ay kadar sürekli kulübün boktan işlerini yaptı. Bir gece kulüp başkanı odaya belirli sayıda kişiyi toplayarak konuşma gerçekleştirdi. Bu konuşmanın sonunda orada bulunan üyelerin Los Santos'a gitmesi gerektiği ve kulübün burada ki kolunda belli sorunlar olduğunu dile getirdi. Yapılan oylama sonucunda Santos'a gidecekler arasına Oliverio'da katılmıştı ve hızlı bir hazırlanma sonunda Los Santos'a doğru yola koyuldular..
Sağlık Sorununuz Var mı ? : Hayır
Adli Sicil Kaydınız Var mı ve neyden dolayı ? : Var / Adam yaralama, Kesici/Delici alet bulundurma.
Hobileriniz Nelerdir ? : Motorsiklet sürmek, elektro gitar çalmak.
Üyesi Olduğunuz Dernek veya Vakıflar : -
Boyunuz ve Kilonuz : 1.89 / 85

B) Kişisel Bilgileriniz
Adınız : Turan
Yaşınız : 26
Mesleğiniz : Öğrenci
Steam Profil linki : https://steamcommunity.com/profiles/76561198882194069/
Discord İsmi : Vorchevsky2RUN#1621
Haftada kaç saat aktif olabilirsiniz : 40-45 
Kendiniz hakkında bahsedin : Yaklaşık olarak 2010'dan beri Gta San Andreas SA:MP üzerinden Role Play yapıyordum. Bu süre zarfında pek çok rol konseptinde bulundum ama hemen hemen 4-5 yılımı MC rolü yaparak geçirdim. Artık orada eski ortamın kalmaması ve büyük bir kesimin FİVEM'e kayması nedeni ile bende geçiş yaptım. Şuan sunucuda birkaç arkadaşım daha mevcut ve geleceklerde var. Onlar ile birlikte sunucuda ki Role Play seviyesini arttıracağımızı düşünüyoruz.
Vega Roleplay Sunucunda katıldığınız gruplar : -
Ne kadar süredir roleplay yapıyorsunuz ? : Yaklaşık olarak 2010 senesinden beri SA:MP üzerinde yapıyorum, Fivem'e 1-1.5 aydır geçiş yaptım.
Roleplay geçmişiniz hakkında bilgi verin : 4-5 sene boyunca sadece MC rolü. Diğer zamanlarda yeni karakterlerle siyahi, latin, LSPD, LSMD, kartel vs. pek çok rol yaptım.
Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Çete Başvurusu gms10ur 0 626 17-05-2019, Saat: 03:02
Son Yorum: gms10ur
  Çete Başvurusu OzanO 1 551 16-05-2019, Saat: 20:43
Son Yorum: Ciseux
  Çete Başvurusu CoolWhipTugay 1 635 08-05-2019, Saat: 04:33
Son Yorum: Requa
  Çete Başvuru cnkrdmtyn 2 916 08-05-2019, Saat: 03:07
Son Yorum: Requa
  ÇETE BAŞVURUSU ceuX 1 523 20-04-2019, Saat: 23:07
Son Yorum: Ciseux

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi