Anket Başlığı: Hikaye Nasıl
Anket kapatılmıştır.
İyi
100.00%
1 100.00%
Kötü
0%
0 0%
Katılımcı sayısı: 1 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polis Başvuru
Question 
A) Ingame Bilgileriniz

A.1) Tam Adınız : Daimonn Alpha
A.2) Milliyetiniz : Amerikan
A.3) Yaşınız : 30
A.4) Karakter Hikayeniz (En az 100 kelime) : 

Daimonn 1989'da Amerika California Eyaletinde Dünyaya geldi

Babası U.S.A Ordusunda Görev alan Daimonn Zengin olmasına rağmen Burnu havada biri değildi 

Babasının izinden gitmek istiyordu Ve bunun için çok çalışıyordu 

Daimonn Okula Başladığında Arkadaşları Tarafından Bu Davranışlarıyla çok sevildi 

Derslerinde başarılı olan Daimonn Gün geçtikçe Hayallerine kavuşuyordu Taa ki 1 yıl sonra U.S.A ordusundan o mektup gelene kadar 

ilk başta güzel bişey geldiğini sanıyordu fakat mektubu okuyunca babasının Vurularak öldürüldüğünü öğrendi 

bunu gören Daimonn O kadar çok Hayal Kırıklığına uğradı ki Ne yapacağını şaşırdı 

Kendini Tutmak istiyordu çünkü bunu Annesinin bilmemesi lazımdı Bunun için Mutlu bir mektup almış gibi davrandı 

Fakat Annesinin Farketmesi Uzun Sürmedi Anneside Kendini Tutamayıp Ağlamaya başladı 

Daimonn bu mektubu aldıktan sonra Dahada Azim yaptı Daha Çok çalıştı Harp Okulu Alımlarına katılmak için başvurdu 

Boyu 1.95 Gözleri Mavi Saçları Kahverengi Olan Daimonn Bu okula Alınmak için bütün şartları uyuyordu.

En kısa Zamanda Başvurular Gelmişti Ve Alındığını Görünce Hüzünlenip Babasının Mezarına Gidip Baba Babacım Sana bi Haberim var Alındım.

Dedi ve Göz yaşlarına hakim olamadı Ve Evine Döndü

Haftaya Başlayacak olan eğitimler için Daimonn Çok heyecanlı Olmasına Rağmen bi okadarda babası aklına gelip Hüzünlendiriyordu.

Her Aklına Geldiğinde Azmi Daha Çok artıyordu.O hafta geçmişti ve Eğitimlere gitmek için Daimonn Yola çıktı 

İçeri girdiğinde Herşeyin Ne kadar zor olduğunun farkına vardı Ve Başlamak İçin sıra bekliyordu

Daimonn Anonsu Geçildi Start verildi ve Daimonn Parkura başladı Çok zorlanıyordu ama bunu yapmak zorundaydı Ve Parkuru bitirdi.

Hakemlerin Gözüne baktı ve hakemler kafasını sallayınca alındığının farkına vardı Çok Mutluydu Bu haberi Annesine vermek için evine döndü.

Haberi Verdiğinde Annesinin Aklına Daimonn'un Babası Gelmişti Annesi Çok Hüzünlenmişti 

Daimonn ne oldu? sevinmedinmi diye sordu 

annesi Mutluluk Göz yaşlarım diyerek Teselli Etti Ertesi Gün Evlerinin Önünde Siyah bir araba belirdi.

İçinden 2 tane Üniformalı Komutan Çıktı Zile Bastılar Fybex Üniformasıyla Hazır Bir şekilde bekliyordu.

Kapıya Geldi Ve onlarla giderken Annesine El salladı Annesi Göz yaşlarını tutamadı ama Bir yandanda gurur duyuyordu 

Artık Oğlu bir askerdi Daimonn Askeriyede Günlerini Geçiriyordu.Eğitimler Operasyonlar Derken Yıllar yıllar sonra Daimonn Yüksek Rütbeli bir asker oldu.

Babasının Mezarına Bayadır Gitmiyordu Orayı Ziyaret Etti Babacım Babam Ben geldim dedi ve üniformasını Oraya koydu 
Yanında Olan Annesi Baban burda olsaydı gurur duyardı dedi.Daimonn Günlüğüne Yazdığı Bu yazılarla hayatını sürdürmektedir.
A.5) Sicil Kaydınız varmı?, var ise neden? : Yok
A.6) Gün içersinde mesai dışı yaptığınız aktiviteler : Avlanma , Araç modifiye etmek , Spor Yapmak , Film İzlemek
A.7) Boyunuz ve kilonuz:   Boyum : 185  ,  Kilom : 90
A.8) Mezun olduğunuz üniversiteler:  Los Santos Police Academy , Polis Meslek Yüksek Okulu , Anadolu University.
A.9) Sahip olduğunuz diplomalar: Los Santos Police Academy , Anadolu University , polis Meslek Yüksek Okulu Ön Lisans Diplomaları.

B) Kişisel Bilgileriniz

B.1) Adınız : Ümit Özçelik
B.2) Yaşınız : 20 
B.3) Steam profil linki : https://steamcommunity.com/id/DaimonnTV
B.4) Discord isminiz : Daimonn#5443
B.5) Haftada kaç saat aktif olabilirsiniz ? : Günde 5 Saat
B.6) Kendinizden bahsedin (En az 50 kelime) : Kendimi Bildim Bileli Oyun Oynarım. Gta5 Aldığım da online hiç Girmedim Fivemi Keşfettim 6 ay kadardır Roleplay serverlerinden çıkmıyorum. bu serveri sevdim burada kalıcı olarak kalmak istiyorum. 
B.7) Daha önce Polis oldunuz mu ? : Evet 
B.8) Vega Roleplay Sunucusunda daha önce bulunduğunuz gruplar : Yok
B.9) Ne kadar süredir roleplay yapıyorsunuz ? : 6 aydır
B.10) Roleplay geçmişiniz hakkında bilgi verin : CypherRP , AnkaRP , SolotürkRP Buralarda Roller Yaptım. Kendi Serverimde de rollere girdim.
Arrow DaimonnTV
Ara
Basvurunuz KABUL EDILMISTIR.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  LSPD Başvuru Castle 0 21,380 23-05-2019, Saat: 00:30
Son Yorum: Castle
  POLİS BAŞVURUSU ozgur5897 1 5,596 22-05-2019, Saat: 20:36
Son Yorum: AsosyalDagAyisi
  Polis Başvuru Navastar 3 3,823 20-05-2019, Saat: 21:15
Son Yorum: AsosyalDagAyisi