Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Emlak Başvuru Klorofobik
Thumbs Up 
Adınız :Teoman
Yaşınız :39
Karakter Hikayeniz (En az 100 kelime) :Adım Teoman swindler kendimi bildiğimden beri san fierro yetimhanesindeydim ilkokulda japon araçlarına merak salmıştım o yüzden lisede motor bölümünü seçtim ve okulu 1. olarak bitirdim sonra ise iş bulmaya çalıştım ama bana kimse iş vermedi bende kendi motorumu yapmaya karar verdim ve kendi aracıma yaptığım motor modefiyesinden sonra iilk illegal yarışıma katılmıştım ve şaşırtıcı olarak galip gelmiştim insanların güvenini kazanmıştım artık beni tanıyorlardı sonra miami'ye dostumun yanına gittim orda kendisine bir araç yapmamı istedi GTR R34 yapmıştım 1400 beygir güç alıyorduk ama arkadaşım bu aracı kullanırken spin atmaya başladı ve cezaevine girdi 1 yıl sonra param kalmayınca o aracı tekrardan yarışlara sokmaya karar verdim verdiğim karar çok kötü oldu ilk yarışıma cıkamadan polis memurlarına yakalandım önceden sicilim olmadığı için sadece 6 ay denetimde kaldım artık bu şehirde beni bağlıcak birşey yoktu bende kücük bir kasabaya taşınma kararı aldım.

Sağlık Sorununuz Var mı ? :Hayır!
Adli Sicil Kaydınız Var mı ve neyden dolayı ? :Var,Yasa dışı yarışa teşebbüs
Hobileriniz Nelerdir ? :Araç bakımı tamiri,yürüyüş!
Üyesi Olduğunuz Dernek veya Vakıflar : TÜRKİYE TÜM EMLAK MÜŞAVİRLERİ FEDERASYONU
Boyunuz ve Kilonuz :180 Cm,85 Kg

Adınız :Ayhan
Yaşınız :18
Mesleğiniz :Öğrenci/Stajyer
Steam Profil linki :https://steamcommunity.com/id/KloroFoBiK/
Discord İsmi :Klorofobik#5879
Haftada kaç saat aktif olabilirsiniz :15 saat ve üzeri
Kendiniz hakkında bahsedin :Role play becerim var ama uygun sunucu bulamıyorum umarım burası orasıdır
Vega Roleplay Sunucunda katıldığınız gruplar :Taksici,mekanikçi
Ne kadar süredir roleplay yapıyorsunuz ? :unturned 3 ay ,garrys mod'da 1 ay,GTA 5 'de 2 aydır
Roleplay geçmişiniz hakkında bilgi verin :
Garrys modda(polis),unturned(Taksici,polis,doktor,mafya),GTA5(Polis,taksicis,kasap,mekanik)
Ara
karakter hikayeniz yetersiz(reddedilmiştir)
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi