Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
REHBER BAŞVURU
 Steam Profil Linkiniz: https://steamcommunity.com/profiles/76561198153028237/

* Discord İsminiz: TAHOOO

* Karakteriniz Hakkında Kısa Bilgi: ADIM TAHİR KONYA'DA OTURUYORUM ANTALYA AKDENİZ UNİVERSİTESİ MEZUNUYUM 23 YAŞINDAYIM İŞ'DEN AYRILDIGIM İÇİN ŞUANDA ÇALIŞMIYORUM BOŞ VAKİTLERİM'DE VE MUSAİT OLDUKCA BİLGİSAYAR İLE UĞRAŞMAYI VE OYUNLAR OYNAMAYI SEVİYORUM 

* Mail Adresiniz (Güncel Kullandığınız olmalıdır sizinle iletişime geçilmesi için): thrcvl42@gmail.com

* Günün Hangi Saatlerinde Aktif Olabiliyorsunuz? (SABAH / ÖĞLE / AKŞAM/ GECE/: AKSİ Bİ DURUM OLMADIKCA  FULL ONLİNE'İM

* Daha Önce Sunucudan Uzaklaştırma Aldınız Mı? (Aldıysanız hangi suç/lardan?): HAYIR ALMADIM

* Genel Olarak Kaç Saat Online Olabiliyorsunuz? (0-2 / 2-4 / 4-6 / 6-8 / 8+): 8+

* Kaç Yaşındasınız? (18-24 / 24+): 23

* Kurallar Hakkındaki Bilginize Kaç Puan Verirsiniz? (0'dan 10'a kadar): 6-7

* Daha Önce Yönetim Tecrübeniz Var mı? Var İse Ne Kadar Süre İle Yöneticilik Yaptınız? (Server ismi vermeden kısa bir şekilde anlatınız): DAHA ÖNCE REHBERLİK YAPMADIM AMA AZ ÇOK BİLGİM VAR 

* Neden Rehber Olmak İstiyorsunuz?: İNSANLARIN YAŞADIKLARI PROBLEMLERDE YANLARINDA OLMAYI SEVİYORUM YARDIMCI OLMAK İSTİYORUM ELİMDEN GELENİ'DE YAPMAK İSTİYORUM 

* Herhangi Bir Çete/Mafya/Kartel'de Bulunuyor Musunuz?: HAYIR BULUNMUYORUM

* Eklemek İstediğiniz Bir Şey Var Mı?: HAYIR TEŞEKKÜRLER smile.png 
Ara
Başvurunuz incelenmeye alınmıştır. İnceleme bittikten sonra konuya gerekli dönüş sağlanacaktır.
Ara
Şuan da yetkiliye ihtiyaç olmadığından REDDEDİLMİŞTİR
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Moderatör Başvuru YanAR 1 626 13-08-2019, Saat: 13:38
Son Yorum: violentmike
  Rehber Başvuru tapX 0 760 03-06-2019, Saat: 21:27
Son Yorum: tapX
  Rehber Başvurusu erincerdinc 1 557 17-05-2019, Saat: 19:47
Son Yorum: ColdFear
  [Örnek]Rehber Başvuru Formu VegaRP 0 1,749 16-04-2019, Saat: 21:38